Legendy Camelotu

Informace:

V první legendě, která nese název Sir Tristan, má možnost čtenář nahlédnout do života jednoho z nejznámějších rytířů kulatého stolu a jeho lásky, které ovšem osud nepřál. Kvůli své vysněné Isoldě bude muset uskutečnit hned několik těžkých rozhodnutí, která budou mít vliv na celé království a mohou dokonce uvrhnout i Camelot do věčného stínu.

Druhá legenda - Mordredova volba již svým názvem dozajista upoutá pozornost čtenářů, kteří už měli tu čest setkat se s různými zpracováními tolik známé legendy o králi Artušovi a jeho rytířů kulatého stolu. Kdo je vlastně Mordred? Je skutečně zhoubou krále Artuše? Zvítězí snad Morgana? Na všechny tyto, ale i jiné otázky dostanete odpověď právě v legendě Mordredova volba

Třetí a zároveň poslední legenda vypráví příběh mladého chlapce, jež se vydá na cestu, která navždy změní jeho život, ale i osud celého království. Na své pouti se střetne s lidskou chamtivostí, ale i nebezpečím temných čar. Nebude ale na vše sám. Neznámý hlas ho bude část cesty provázet a napovídat. Podaří se mu naplnit svůj osud? Komu patří onen neznámý hlas? Stane se snad novým rytířem kulatého stolu? A uvidí ještě někdy svou matku? To vše se dozvíte v legendě s názvem Jahy.

Knížka je vhodná též pro mladší čtenáře.
Pokud Vás knížka na základě informací a recenzí zaujala, máte možnost si jí zdarma stáhnout zde:

https://uloz.to/!38Aohupf068f/legendy-camelotu-epub

Budu vděčný za Vaší zpětnou vazbu, jak se knížka líbila třeba na stránkách databáze knih:
https://www.databazeknih.cz/knihy/legendy-camelotu-304580


V případě zájmu je možno knížku zakoupit v elektronické podobě (E-Book) u těchto prodejců:

https://www.alza.cz/media/legendy-camelotu-d4160781.htm

https://www.palmknihy.cz/fantasy-sci-fi/legendy-camelotu-160637

https://www.o2knihovna.cz/knihy/bk1-160637

https://www.digiport.cz/detail/ebooks_104865_Legendy_Camelotu