O mně

Filip Jahoda


Jsem amatérský fotograf a spisovatel.

Fotografovaní se věnuji od roku 2014, kdy jsem si pořídil zrcadlovku. V mém fotografickém portfoliu naleznete hlavně záběry z různých úhlů hradů, zámků i zřícenin. Nadále jakožto milovník přírody a výletování, máte u mě možnost nahlédnout na krásy přírody a na krajinářské scenérie. Díky mé lásce k cestování, se nachází v mých fotografických albech záběry i z jiných zemí, než je naše malá krásná země. Pro fanoušky architektury mam též co nabídnout. Ať se jedná o fotky měst či kostelů a nebo klášterů. Jedno období jsem se věnoval i makro focení a pár záběrů si zde můžete prohlédnout.

Nejsem zastáncem přílišné úpravy fotek v různých editorech a tak většina mých fotek prošla jen základní úpravou.

Veškerou svou fotografickou tvorbu mam vystavenou na stránkách Zonerama pod profilem: Jahyron. Níže přikládám odkaz přímo na můj profil:

https://www.zonerama.com/Jahyron/740888

Současná fotovýbava:
Nikon d5600 a Tamron 10-24 g2                                             Nikon d5600 a Nikkor 16-80                                                  Nikon d5100 a Nikkor 18-200 vr2                                              Tamron 150-600 g2                                                                  

DJI Mavic Mini

DJI Air2s


Jelikož jsem narozený ve znamení raka, byla mi do vínku dána bohatá fantazie. Má první knížka Legendy Camelotu si získala u čtenářů převážně dobré ohlasy, i proto doporučuji navštívit rubriku: literární činnost - knihy - Legendy Camelotu, kde si můžete přečíst více informací k mé prvotině, zároveň si přečíst i nezávislé recenze, která knížka získala. Ovšem není nad vlastní posouzení, a tak máte možnost si knížku zdarma stáhnout a přečíst. Budu rád za vaší zpětnou vazbu třeba na stránce databáze knih:


Aktuálně pracuji na druhé knížce a příležitostně i píšu různé legendy, případně povídky, které naleznete pro změnu v rubrice: různé legendy.


Logo pro mé stránky a ilustraci obálky mé první knížky Legendy Camelotu vytvářela: Iveta Ivišek Zmeškalova a její webové stránky naleznete v rubrice spřátelené weby.

V případě zájmu o některou z mých fotografií v originální velikosti a nebo kdybyste měli nějaký dotaz k mé psané tvorbě, můžete mě kontaktovat na emailové adrese: F.Jahoda@seznam.cz

Na všechny fotografie a veškerou literární tvorbu jsou všechna práva vyhrazena.

Děkuji vám za navštívení mých stránek a přeji pohodové prohlížení fotek a příjemné počtení.